Region

Obec Jur nad Hronom

Obec Jur nad Hronom sa nachádza v nížinnom prostredí, jej okolie nie je poznačené priemyselnými činnosťami. Samotná obec je rozvíjajúcim sa sídlom a je strediskovou obcou pre okolité menšie dedinky.

V obci je bohatý kultúrny a spoločenský život, o aktivitách sa môžete prečítať niečo aj na web stránke obce - www.jur.sk


Jur nad Hronom - Jurský park

Priestor na oddych ponúka aj zrekonštruovaný Jurský park. Súčastou parku je oddychová zóna, amfiteáter vhodný na organizovanie festivalov, športová plocha - pre športy ako tenis, volejbal, basketbal a futbal.


Jur nad Hronom - Futbalové ihrisko

Približne 250 m od kempingu nájdete veľmi kvalitne udržiavané futbalové ihrisko, kde si tiež môžete zašportovať.


Jur nad Hronom - Miestne pohostinstvo s pizzeriou


Jur nad Hronom - Rybačka

V katastri obce existuje viacero rybníkov pre športový rybolov, v prípade potreby môžeme Vám poskytnúť možnosť zúčastniť sa kvalitnej rybačky.


Jur nad Hronom - Ludový dom

Medzi najkrajšie klenoty obce patrí Ľudový dom Duba, ktorý je bohatou muzeálnou expozíciou v pôvodnom sedliackom dome postavenom na konci 19. storočia, predstavuje spôsob bývania, prácu a zvyky obyvateľov nie len v obci, ale zo širšieho okolia. Všetky zozbierané exponáty sú darované od občanov, alebo sú majetkom rodiny Dubových. Súčasťou múzea je aj pamätná izba venovaná škole.


Kalná nad Hronom - Wellness

Viac info tu: http://wellness-kalna.sk/


Levice - Termálne kúpalisko Margita Ilona

V regióne sa teší vysokej podpore kúpalisko Margita-Ilona, 5 km od nášho kempingu, so štyrmi bazénmi, športoviskami, reštauráciami, bufetmi a s príslušnou infraštruktúrou.

Viac info tu: http://www.margita-ilona.sk/


Podhájska - Termálne kúpalisko

Podhájska patrí medzi najnavštevovanejšie kúpeľné a turistické atrakcie na Slovensku. Liečivá termálna voda, ktorej účinky už pomohli mnohým ľuďom sa v takomto zložení nachádza len tu a má podobné účinky ako Mŕtve more.

Viac info tu: http://www.podhajska.sk/